Dokarmianie psa suchą żywnością bądź mokrą – odmienności

Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Marka Pedigree od lat trudni się produkcją karm dla czworonogów. Razem z oczekiwaniami użytkowników w ich ofercie można wyszukać karmy dla dojrzałych psów, oraz dodatkowo i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi to zatem wyjątkowo ważne dlatego, iż zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt oraz piesków dorosłych wyraźnie się rozmaici. Zatem z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie makroskładniki odżywcze zapewnia? W owym tekście postaramy się odpowiedzieć na bieżące zagadnienia oraz opisać ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree zrobiła dwa typy żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o owe główne w kolekcji marki odnajdziemy 4 typy karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla jakichkolwiek ras czworonogów oraz 3 rodzaje żywności poświęcone dla psów ras miniaturowych wielkich i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została sporządzona przez zbiór sprawdzonych specjalistów z myślą o tym, żeby zagwarantować szczeniętom najodpowiedniejszy rozkwit. W składzie karmy odszukamy przede wszystkim mięso z kurczaka plus ryż, które są znakomite dla łagodnych żołądków małych czworonogów. Dodatkowo karmy Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości która jest wskazana szczeniętom w okresie wielkiego przyrostu. Oprócz walorów odżywczych należałoby ponadto wspomnieć o pozytywach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi spośród łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niewyobrażalnie prosty. Zawiera zboża, znaczną ilość mięsa (26%), oleje plus tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
najwyższej jakości karma dla psa zobacz https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka proponuje także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli zarówno pokarm Pedigree w puszce lub w saszetce) posiada aromatyczne mięsne smakołyki utopione w galaretce, która usprawnia przyjmowanie elementów odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temuż żywność jest nie jedynie smaczna, lecz jeszcze wartościowa i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior zawiera makroskładniki winne za mocne i zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), podnoszące odporność (witamina E plus minerały) tudzież wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki użyciu dobrych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz utopieniu całości w galaretce.
Dodając oferta firmy Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest względnie bogata, możemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Jednocześnie są to karmy zrobione przez firmę, która przebywa na rynku od wielu lat i dodatkowo wciąż doskonali swoje wyroby korzystając z na doświadczeniu własnym i fachowców z jakimi współdziała. Dzięki temuż są więc to karmy znakomicie dobrane do potrzeb mocno kształtujących się szczeniąt także ze względu na atuty odżywcze, jak dodatkowo smakowe.